Apie mus

Laiptai – tai ne tik konstrukcija, leidžianti Jums patekti iš vieno aukšto i kitą, bet ir labai svarbi Jūsų namų interjero detalė, suteikianti būstui jaukumo ir stilingumo. Medis – ilgaamžiškumo, gyvybės ir prabangos simbolis. Sujungus šį derinį kartu, gauname puikų sprendimą, kaip papildyti Jūsų namus kokybės ir prabangos energija. Be abejo viskas priklauso nuo laiptų išvaizdos ir kokybės, tad perleiskite šį darbą specialistams – laiptine.lt komandai!

Mūsų kvalifikuoti meistrai pasirūpins viskuo: atvyks, detaliai išmatuos ir išanalizuos laiptinę (vietą laiptams), pasiūlys geriausią sprendimą, pagamins ir sumontuos laiptus per optimalų laikotarpį. Jums tereikės nurodyti savo pageidavimus, o visą kitą darbą atliksime mes.

Mediniai laiptai gaminami iš įvairios, aukščiausios klasės medienos, atsižvelgiant į kliento poreikius. Esant pageidavimui galime integruoti ir metalo detales. Apdorojimui naudojame pačias moderniausias, aplinkai nekenksmingas, kokybiškas medžiagas, kurios garantuoja gaminio ilgaamžiškumą ir patvarumą.

Ypatingai daug dėmesio skiriame darbų trukmės optimizavimui, todėl galime pasiūlyti Jums geresnius terminus bei patrauklias kainas!

Veiklą vykdome nuo 2007 metų ir sparčiai žengiame į rinką. Šiuo metu aptarnaujame Vilniaus ir Panevėžio apskritis, bet galime priimti užsakymus ir visoje Lietuvoje. Laiptus gaminame tiek privačiam, tiek ir verslo sektoriui. Visuomet esame atviri patraukliems bendradarbiavimo pasiūlymams!